360deg

Kthehu te lista

Albaqeramika feston 25 vjetorin

35812567_2233910509972438_3317096220152823808_n

Albaqeramika përmes disa aktiviteteve ka festuar 25 vjetorin e themelimit. Për të festuar bashkë me konsumatorët besnik, Albaqeramika ka organizuar lojëra shpërblyese në rrjete sociale dhe ka dhuruar aventurë në Rugovë, vikend në Ksamil dhe një party në disko. Gjithashtu është organizuar edhe një mbrëmje festive me stafin e Albaqeramika dhe bashkëpunëtorët.

PARTNERËT TANË

REALIZIMI I INSPIRIMEVE NË SHTEPITË E JUAJA BËHET I MUNDSHËM NË BASHKEPUNIM ME PRODHUESIT MË INOVATIV NË BOTË